yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

1 2 3 4 5

Vybavení a služby

  • Internet
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace

Penzion Půlměsíc

Soukenná 13, 644 01 Jablonec nad Nisou


Jablonec nad Nisou je bránou do Jizerských hor, což sportovně založení jistě uvítají. V létě zde můžete nalézt mnoho vyznačených a upravených cyklostezek, v zimě pak upravené běžecké tratě a lyžařské vleky. V samotném Jablonci můžete navštívit přehradu, plavecký bazén, sportovní haly nebo zimní stadion. Z kulturních zařízení bychom Vás mohli potěšit Městským divadlem nebo kiny Radnice a Junior. V neposlední řadě se Vám nabízí procházka po Jablonci, kde je k vidění množství secesních budov. Při této příležitosti můžete navštívit mimo jiné Muzeum skla a bižuterie, které se nachází pár metrů od penzionu.

Po návratu z poznávání města Jablonce nad Nisou a okolí, Vás přivítá náš penzion s otevřenými dveřmi Pizzerie Ristorante Paolo. Zde můžete uspokojit své mlsné jazýčky pestrým sortimentem italských specialit v příjemném prostředí.

Penzion poskytuje celkem 5 stylově a pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojů, které se dají rozšířit přistýlkami. V penzionu je zavedeno Wi-Fi připojení k internetu pro zvýšení komfortu ubytování.


U tohoto ubytovacího zařízení není možnost ověřit dostupnost online. Zadejte poptávku a my Vás do hodiny (denně od 8:00 do 18:00) informujeme, zda jsou požadované pokoje na zadaný termín k dispozici.


 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´